У світі є висока вірогідність проблем набагато серйозніших, ніж COVID або фінансові кризи...

Вірогідність цих потенційних проблем так глибоко знаходяться в системі того, що людство створило, що їх складно пояснювати нормальній людині та зрозуміти, дивлячись на один або декілька графіків і показників.

І проблема ще в тому, що до моменту поки ці причини не стали наслідком, тобто не сталися, їх існування - лише теорія, а в теорії ми не звикли вірити, нам потрібно докази.

Одну з таких глобальних проблем я зрозумів в 2020 році, коли ми з командою планували та відмальовували прототип нашої системи для управління бізнесом, як ресурсом.

Я зрозумів, що проблема не в тому, як ми керуємо. Проблема в тому, як ми розуміємо бізнес, як ресурс з точки зору математики... Управління без розуміння - можливе.

Ми починаємо будуватися, як у нас закладено в принципах. На старті це зазвичай незрозуміло, а потім з існуючих розробок і досвіду інших людей намагаємося зібрати щось, що надалі назвемо системою. Отримаємо свої 10-15% прибутку і навіть не подумаємо, що зробили щось не так, тому що у інших ще гірше, ніж вийшло у вас)))

Сама проблема в результатах... результатах, скільки ми ресурсів витрачаємо на отримання тих показників, які отримуємо, скільки людей не отримають тих результатів, як ви. Хоч у них цілі були подібні, але десь у формулі та алгоритмах вони помилилися...

Вони так само, як і перші встигли спалити певну кількість енергії/ресурсів, які з точки зору математики десь в системі повинні спочатку з'явитися...

А так, як у нас поки більшість ресурсів/енергії, які наповнюють систему засобами = грошима, з'являються за допомогою добування їх з недр або іншими шляхами, ми безупинно погіршуємо загальний стан планети.

З пропозицій вище можна зробити висновок, що все, щоб ми не робили призводить нас до того, яку ситуацію ми маємо зараз і з точки зору вірогідності, вона не найсприятливіша для нас в перспективі 15-20 років. Розумію, що важко зараз уявити щось гірше COVID і розкласти все так далеко в часі, але я думаю, що у когось, хто прочитає цей текст, складеться розуміння всієї картинки.

Будь-які рішення, які будуються сьогодні на існуючих принципах і світовій системі, можна вважати рекурсивним підходом. Про цей підхід я писав ще навесні.

Якщо ви щось надбудовуєте на систему, яка має в собі помилку в логіці будови, або взагалі не має логіки, то ця надбудова не ефективна. Навіть більше скажу, вона може тільки ускладнювати ситуацію в системі, на якій вона побудована.

Вирішення цієї проблеми, як зараз виявилось, я знайшов ще в 2018 році, коли зміг зрозуміти закономірність формування показників і описав це структурною одиницею з яких вивів математично правильний принцип побудови компаній = результатів. Що в корені відрізняється від існуючих принципів побудови. А як ми вище прочитали, то існуючі принципи, поки не можемо вважати правильними.

Теоретично ми вже підтвердили наші припущення і створили практичну методологію під управління результатами в бізнесі. Провели десятки тестів на реальних бізнесах, поки надавали послуги з налаштування систем управління з лютого 2018 по серпень 2020 (зараз тільки розробка).

Нам вдалося провести тести методології, за допомогою створених прототипів додатків з існуючих технологій, що показало потрібні нам результати для старту розробки. Але це лише тести, які підтверджують наші теорії.

Ми навіть написали свою мову, для читання результатів в компанії. Це дасть можливість в майбутньому проводити симуляції за хвилини з метою перевірки припущень на місяці або роки вперед, але про це пізніше. Це буде «Третя черга будівництва»...

Зараз справа за дуже складною процедурою - створення нової технології, яка побудована на математичній закономірності і вимагає зміни базових принципів роботи, по побудові та управлінню бізнесом. Це означає що ми робимо щось, що націлено внести зміни в фундамент цілої екосистеми. Це з якоюсь вірогідністю, створить багато стресу від змін, але здатна поліпшити визначені, залежні від старих принципів показники, що понизить вірогідність виникнення тих проблем, в які ми направили наш «загальний човен», на якому пливе людство.

Я тільки півроку тому почав розуміти Маска, який розуміє вірогідність походження якихось ситуацій, на які не вплинути вмить, коли вони виникнуть. Можливо, на Марсі в скафандрах життя буде не гірше, ніж на Землі без них...

Почав також розуміти слова Джобса, який сказав, що ми перевинаходимо телефон і випустив у світ пристрої, які одним заводом і мільйонами розробників замінили тисячі заводів виробників мобільних телефонів, плеєрів, дисків, камер та іншого барахла, що замінено додатками... Просто принісши у світ принцип роботи операційної системи. А зараз їм кидають претензії, що вони блоків зарядки не кладуть в комплект з останніми IPhone.

Люди, спробуйте дивитися на речі з різних ракурсів, можливий результат стає точніше)

Я нижче писав звіт, що ми стартували та пройшли місяць 0 (нуль). Через 8-10 місяців, я можу розшифрувати всі ці дописи та свої припущення. Зараз я активно займаюся проєктом та іноді у мене є настрій написати кілька думок, які перетворюються на килим тексту. Даруйте, якщо складно було читати, я для себе так само пишу, як і для вас.

Нагадую, що для людей, здатних морозити свої гроші на рік, вкладаючи в проєкт, який здатний поліпшити майбутнє людей і самим вкладникам зробити добрі цифри прибутку після старту продукту в масове користування.

Вартість входу в проєкт від 5 500 $ до 110 000 $ за % компанії в одні руки (ціна вказана на грудень).

*стаття з facebook