Управління кар'єрою

Smart рішення.

Інструменти VYMEX підвищують операційну ефективність компанії. Плануйте, аналізуйте, синхронізуйте роботу з командою та контролюйте результати в єдиній системі VYMEX.

Структура компанії
Прозора структура.

VYMEX допоможе вам правильно структурувати всі процеси, що дасть розуміння результатів і можливість оперативно приймати рішення. Зрозуміла структура дозволяє чітко розділяти і відстежувати людей на кожному рівні.

Процеси
Інформаційна база.

Сформуйте базу даних і закріпіть необхідні документи за структурними одиницями в компанії. VYMEX спростив процес найму і дає чітке розуміння того, як формуються результати кожного учасника.

Ресурси
Всі ресурси
на своєму місці.

Правильно описати і розподілити ресурси необхідно, щоб розуміти з чого формуються результати. З VYMEX ви можете відстежити причину формування результату діяльності і впливати на зміни.

Розміщення вакансій
Пошук експертів в команду.

Інструменти для рекрутингу та HR знаходиться в системі VYMEX. Це позбавить вас від паперової рутини і заощадить ваш час на пошуку людей, проведення співбесід, приєднання їх до системи, адаптації та видаленні з системи при необхідності.

Розуміти і управляти результатами.

Плануйте, прогнозуйте і контролюйте досягнення результатів. Формуйте звіти і налаштовуйте гнучку систему мотивації

Завдання і проекти
під контролем.

Менеджер завдань VYMEX максимально спрощує контроль та обмін інформацією всередині системи. Зміна учасників не вплине на ефективність і результат.

Все що потрібно знати - на екрані телефону.

VYMEX структурує і збирає всю інформацію всередині системи. Все, що знаходиться у вашій зоні відповідальності - у вигляді віджетів.

Всі інструменти VYMEX об'єднані в єдину екосистему і взаємодіють між собою за особливою логікою, яка максимально оптимізує обмін даними і економить ваш час.

Ви можете стати одним iз перших 1000 користувачів VYMEX.
Залиште контакти, щоб першим дiзнатися про запуск продукту Vymex.
Продовжуючи, я погоджуюся з та
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!