Vymex - екосистема управління результатами

vHUB

Компанії створюють для досягнення результатів.

vHub створено для управління результатами різних розмірностей. Дашборд структурних одиниць має інструменти для роботи компанії одразу після реєстрації.

Структура
Опис бізнес-моделі.

Структура компанії описує вашу бізнес-модель за допомогою структурних одиниць, які мають необхідний набір базових модулів. Вам потрібно лише додати в неї співробітників.

Ресурси
Файлове сховище в екосистемі.

 Файли та документи знаходяться у сховищі компанії для зручного обміну та перегляду необхідної інформації. Документи різного формату зберігаються на структурних одиницях, що значно спрощує їх менеджмент.

Процеси
Швидкий та простий онбординг.

Найм співробітників - це потреба будь-якої компанії. vHub спрощує найм/звільнення людей та покращує ефективність роботи завдяки інструментам для опису процесів та зберігання інструкцій.

Результати
Налаштування та фіксація показників.

Інструменти системи дозволяють налаштувати та вести облік результатів структурної одиниці в додатку, що автоматично формує дані для модулів «Результати компанії» та «Зарплати».

Менеджер завдань
Комунікація в формі задач.

Кожна структурна одиниця має свій менеджер задач, який зберігає всю історію роботи в компанії. При заміні співробітника інформація передається автоматично, коли нова людина підключається до системи.

Дашборд
Модулі vHub на одному екрані.

Всі необхідні модулі для закриття базових потреб та отримання результатів знаходяться на одному дашборді структурної одиниці. Якщо ви займаєте дві посади, то у вас буде два дашборда з різними завданнями. Просто перемикайтесь між ними та продовжуйте роботу.

Базові та проєктні результати. 

Структура Vymex розроблена так, щоб забезпечити компаніям закриття усіх базових потреб, де найчастіше здійснюються неочевидні помилки. У них входить: комунікація, зберігання і обмін файлами, структуризація даних компанії, менеджмент завдань і т.д.  

Вам неминуче доведеться побудувати у своїй компанії весь цей набір функцій. Від того, як ви це зробите залежатиме майбутнє вашого проекту. 

Vymex мінімізує ризик зробити неправильно.


Розміщення вакансій
Безшовна заміна співробітників.

Набір інструментів та структура компанії створені так, щоб найм та звільнення людей займало менше часу та ресурсів. У додатку є можливість викладати резюме та створювати вакансії.

Впливайте на ймовірності в майбутньому, діями зараз, розуміючи минуле.

Все потрібне для інноваційного менеджменту вже під рукою, залишилось тільки почати!
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та