Vymex - екосистема управління результатами

vHUB

Фундамент для створення будь-якої компанії.

Результат будь-якої компанії у великій мірі залежить від того, як вона побудує реалізацію базових потреб. Vymex повністю закриває цей функціонал і мінімізує ваші ризики на всіх етапах життєдіяльності проєкту.

Структура компанії
4 рівня ефективності.

Створення компанії у Vymex - це структура. Завдяки правильно розрахованій структурі в системі ефективність результату компанії набагато вища за стандартний підхід.

Ресурси
Постійний доступ ресурсів.

Результат будь-якої людини в компанії складається з матеріальних та нематеріальних ресурсів. Правильний опис та розподіл цих ресурсів допомагає прийти до потрібного результату швидше.

Процеси
Інструкції завжди під рукою.

Вся необхідна інформація про компанію або окрему структурну одиницю вже описана всередині та знаходиться у вільному користуванні.

Результати
Результат та мотивація.

Прозора система комбінування результатів показує, де процеси та ресурси забезпечують швидкий результат та де їх потрібно покращити. Таким чином формується гнучке налаштування мотивації.

Менеджер завдань
Памʼятай про свої завдання.

Обмінюйтесь думками та ідеями в менеджері завдань у системі. Він дозволяє легше контролювати виконання плану та коментувати поточні завдання.

Дашборд
Всі результати на одному екрані.

Кожен співробітник компанії дає свій результат, який іноді складно відстежити. Отримуйте всі зведені дані в одному місці та легко відстежуйте прогрес роботи команди, підсилюйте слабкі показники та змінюйте процеси, якщо це доцільно.

Базові та проєктні результати. 

Структура Vymex розроблена так, щоб забезпечити компаніям закриття усіх базових потреб, де найчастіше здійснюються неочевидні помилки. У них входить: комунікація, зберігання і обмін файлами, структуризація даних компанії, менеджмент завдань і т.д.  

Вам неминуче доведеться побудувати у своїй компанії весь цей набір функцій. Від того, як ви це зробите залежатиме майбутнє вашого проекту. 

Vymex мінімізує ризик зробити неправильно.


Розміщення вакансій
Безшовна заміна співробітників.

Vymex полегшив найм та звільнення співробітників. Встановіть потрібні фільтри та обирайте відповідного спеціаліста, який вже використовує vRise у додатку та знає, як працює система.

Впливайте на ймовірності в майбутньому, діями зараз, розуміючи минуле.

Все потрібне для інноваційного менеджменту вже під рукою, залишилось тільки почати!
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та