Фондам: Vymex - екосистема управління результатами
Фондам

Новий рівень можливостей.

Презентація компанії

Переосмислення моделі управління бізнесом через створення нових категорій.

Зміни, що відбудуться в бізнес-середовищі з появою систем управління базовими потребами, можна легко уявити, порівнявши їх з появою IOS у житті людини, зокрема з тим, як iPhone став однією з найкращих систем для управління базовими потребами в побуті. Ринок, що сформується завдяки новій категорії, буде більшим за $192 млрд. Але ще важливіше те, що це позитивно вплине на показники ефективності середовища в цілому.
Системи управління базовими потребами
Інструменти для підтримки проєктної діяльності

Команда, що змінює гру: Єдність навколо великої мети.

Завдяки унікальній місії, Vymex залучає провідних фахівців своєї галузі за вартістю нижче ринкової, обходячись без значних витрат на пошук талантів. Наша стратегія робить нас одними з найпривабливіших для кращих умів на ринку.

Дивіденди з першого року роботи системи.

Компанія налаштовує всі свої ракурси та розраховує модель на цілі, щоб вже з першого року діяльність продуктів давала прибуток та мала ресурси на масштабування на глобальному ринку.

Інноваційність ідеї та підходи реалізації, мають свій вплив на результати співвласників

Впливаючі на бізнес-середовище технології.

Мова йде не тільки про фінансові результати компанії, а те як рішення та продукти вплинуть на цілу сферу життєдіяльності людини. Базові потреби, це зазвичай масове охоплення середовища. З такою командою інженерів як у Vymex, це буде великий вплив на ринки в цілому через користь та ефективність.

Чітка траєкторія зростання на багато років.

Фінансовий план розвитку компанії, що постійно розвивається та уточнюється на роки вперед. Потенційні шляхи для доходів та стратегії виходу також передбачені та сформульовані.

Верифіковані гіпотези.

Компанія три роки впроваджувала системи управління компаніям у вигляді прототипів, заробляючи на консалтингу. Після цього частина власників проєктів стали першими інвесторами. Велика кількість результатів компанії Ваймекс, стали можливі саме завдяки власній системі та методології.

Глобальність та масовість продуктів.

Ми розробляємо продукти, які задовольняють базові потреби бізнесу у всьому світі, роблячи наші рішення універсальними та затребуваними. Наш підхід дозволяє пропонувати ефективні рішення для широкої аудиторії клієнтів, незалежно від їх місцезнаходження, забезпечуючи глобальну присутність і масовість наших продуктів.

Інноваційність ідеї та підходу реалізації.

Наш проєкт вирізняється інноваційною концепцією та унікальною стратегією реалізації, впроваджуючи принципово нові підходи та методики. Ми прагнемо змінити існуючі стандарти та створити нові тренди, що дозволить нам відкрити необмежені можливості для розвитку.

Просто масштабована глобальна бізнес-модель.

Забезпечує гнучкість та адаптивність до різноманітних ринкових умов, дозволяючи нам ефективно реагувати на потреби бізнесу у всьому світі. Завдяки цьому ми забезпечуємо сталий розвиток та розширення нашої присутності на глобальному рівні.

Чіткі пропозиції для фондів під різний бюджет та стратегію.

Після успішного завершення першого раунду, коли компанія демонструє зростання та розвиток, ми пропонуємо умови участі для фондів, забезпечуючи повну прозорість нашої історії, поточного стану та припущень, які описані в фінансовій моделі. Це дозволяє глибше зрозуміти потенціал інвестування з урахуванням ваших переваг і ризиків. В калькуляторі нижче представлені всі сформовані пропозиції для фондів, що є на даному етапі розвитку, та забезпечують реалізацію цілей компанії. Обговорення умов та деталей пропозицій можливе вже сьогодні.
Таблиця
Розрахунок
Опис
Частка з раунду Pre-seed
Beta v0.8
У продажу
2.75%
Ціна
$ 342000
$ 342000 / 2.75%
Round A
Full commercial version
У продажу
5%
Ціна
$ 1800000
$ 300000 / 1%
$ 300000 / 1%
$ 400000 / 1%
$ 800000 / 2%
Статуси часток
Придбано
Резерв
Доступно
Обрано вами
Отримайте презентацію фінансової моделі.
Детальніше про цей процес, умови співпраці та очікувані результати можна знайти у нашій оновленій презентації для фондів та в фінансовій моделі, яка базується на обґрунтованих фактах та гіпотезах.

Обʼєм, що обговорюється.

Пропозиція для фондів.
0%
Повна вартість доступного обсягу.
$0
Прогнозована вартість компанії на січень 2031 року.
$0
Очікуваний об'єм дивідендів за 1% за перші п'ять років продажів підписки.
$0

Дізнайтеся більше на особистій презентації продукту.

Заплануйте зустріч, щоб отримати всі деталі та вигоди інвестування, розкриваючи цілковиту цінність нашого проєкту.

Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та