vHold: Vymex - екосистема управління результатами

vHold

Володіти компанією — це процес, що вимагає ефективних інструментів.

Власник - це окрема роль в житті людини. Vymex забезпечує всім необхідним, щоб бути власником було зрозуміло, прогнозовано та ефективно. Наша платформа vHOLD реінвентує управління часткою в компанії, надаючи інструменти для міцних партнерських зв'язків і оптимізації бізнес-процесів.

Легке налаштування для підприємців-початківців..
Просте налаштування систем управління базовими потребами без попереднього досвіду створення компанії. Щоб налаштуватись під роботу компанії достатньо до пʼяти хвилин часу.
Розподіл часток.
Додати іншого співвласника - це просто передати частину компанії. Ваймекс є системою управління, що робить цей процес максимально прозоро та легко. Користувач отримає все необхідне для реалізації базових потреб в ролі “Співвласник”.
Довіра.
Підвищення довіри інвесторів завдяки використанню компанією Vymex як системи управління продуктивністю, що впливає на її потенціал. Історія змін ресурсів компанії, що підвищує розуміння факту та вірогідність реалізації планів компанії, що якісно вплинуть на комунікацію.
Колективні рішення.
Зручний функціонал для виконання групових рішень, що потребують прийнятих групою співвласників. Все те, що раніше робилось просто на словах, стає цікавим та прозорим процесом. Початківці в бізнесі могли тільки мріяти про такі можливості.
Контроль.
Інструменти для формування звітності перед власниками, що доповнює інформацію на дашборді з результатами компанії, що формується автоматично від використання командою продуктів vHub. Прозорість у роботі керівника та мінімальний стрес в разі його заміни.
Чіткість домовленостей.
Можливість формувати корпоративний договір всередині продукту, та приймати зміни налаштувань і домовленостей, приймаючи корпоративні рішення за допомогою інструментів всередині системи.
Інвестиції.
Власники за потреби зможуть формувати чіткі пропозиції для інвесторів, що підвищує вірогідність залучити інвестиції в компанію за допомогою інструментів. Всі власники будуть розуміти які ресурси їм необхідні для реалізації цілей компанії, та створювати прогнозовані пропозиції інвестору.
Ваймекс створений, щоб покращувати якість життя, а не підлаштовуватись під норму сьогодення.
Ефективна комунікація, прозорість результатів, та багато іншого будуть доступними для компаній будь-якого розміру та етапу розвитку.

Влада над частками у ваших руках.

Ваймекс змінить рівень розуміння ролі “Власник” та рівень ефективності в цій зоні відповідальності компанії. Велика кількість помилок втратить свої причини появи. Даний продукт має перспективи повністю закрити потреби людей в процесі володіння компанією.
Інвестори будуть розуміти та цікавитись вашою компанією.
Демонстрація результатів компанії, що необхідні в комунікації з інвесторами, будуть автоматично формуватись в системі управління Vymex. Система легко відображає як плани компанії, так і історію реалізації.
Ніхто, окрім вас,
не знає ваших цілей, ресурсів та результатів.
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та