Vymex - екосистема управління результатами.

Команда

Хочете сильну команду - створіть вагому мету.

Компанія - це ресурс для досягнення цілей кожної причетної до неї особистості. Люди обирають компанії, оцінюючи вірогідність реалізації їх особистих цілей.

Принципи
Принципи, які сформували культуру.
Дані принципи описані в процесах компанії та є основою культури всіх учасників проєкту.

Розуміння

Найважливіший стан, на якому робимо акцент, коли зустрічаємось з будь-ким в компанії або поза нею. Ми не просто висловлюємо свою точку зору, ми робимо все, щоб співрозмовники розуміли мету та те, як ви її розумієте.

Плануємо від цілей, а не від ресурсів

Плануємо необхідні компанії результати, а не ті, на які у нас є ресурси. Тільки так створюється щось нове та гідне. Страх, що чогось недостатньо, вбиває будь-які можливості стати краще.

Ми впливаємо на весь світ

Це означає, що ми не обмежуємо себе думкою про наші переваги чи оточення. Продукт, який ми розробляємо, призначений для впливу на весь світ. Тому ми не просто відштовхуємось від того, що подобається нам або нашому оточенню, ми дивимось на будь-яке рішення, як на дані в рівнянні відносно глобальних показників.

Сильним цікаво бути з сильними

Ми з повагою ставимось до кожної людини в команді. Якщо хтось не справляється, то спочатку ми намагатимемось йому допомогти набрати потрібний рівень. Якщо не вийде, то ми його замінимо. Ті цілі, які ми перед собою поставили, коли створювали компанію та продукт, це виграти світову гонку у проблем та можливих ситуацій з якими може зіштовхнутися людство, тому в команді відповідний відбір. Як і в спорті, ми граємо у вищій лізі, а там в команді постійна перевірка відповідностей, щоб у команди було більше шансів на перемогу.

Ми не зацікавлені в нормальному

Все хороше колись стає нормальним завдяки постійному прогресу технологій та розвитку людства. Що б ми не робили добре, в наступному циклі ми вже шукаємо можливості зробити краще. Так, це неминучий стрес і можливість помилок, але переможців не судять. Будь-яке поліпшення є перемогою над минулим результатом.

Не можна проходити повз помилку

Якщо ви побачили в чому-небудь помилку або несправність, ви обов'язково повинні докласти зусилля, щоб це усунути: відправити відповідальному за ресурс або виправити самостійно, якщо час відправки завдання більший, ніж час на виправлення.  Бруд це теж помилка, ми шалено любимо чистоту у всьому.

Відповідальність

Кожен член команди САМ себе контролює. Ми звикли ставити завдання і не хвилюватись, що вона не буде виконана або затягнуться дедлайни. Ми точно знаємо, що відповідальність кожного співробітника - понад усе.

Ідеї не бувають заради ідей

Будь-яка ідея несе в собі мету. Будь-яка мета, повинна посилювати будь-яку іншу мету компанії. Якщо ви не розумієте, як реалізація ідеї принесе користь компанії, потримайте її на парковці ще. Можливо, вона буде реалізована пізніше, в потрібний час.

Навмисний обман - це найбільш грубе порушення

Ви можете вилетіти з команди, якщо буде помічено, що ви обдурили іншу людину. Неважливо, це член команди або третя особа. Чесність - один з головних принципів роботи команди.

Критикуємо не людей, а їх рішення

Критика це те, що засновникові допомогло створити такого рівня продукт. Ми постійно обробляли нову інформацію, шукали істину в припущеннях і вносили правки в ті або інші рішення. Критика - простір для зростання.

Процеси для людей, а не люди для процесів

Все, що ми пишемо в переліку процесів - це вироблене зведення правил, які можна міняти. Як тільки ми побачимо, що ця зміна поліпшить життя людині і вплине на результат.

Ресурси самі себе не покращать

За посадовими особами в компанії, якими управляють люди, закріплені нематеріальні і матеріальні ресурси. Завжди шукайте, що можна покращити у своїй зоні відповідальності. Ми усі впливаємо на результат компанії, покращуючи будь-яку значну або незначну складову.

Ми не говоримо позаочі про помилки людини

Якщо у вас немає сміливості сказати щось в очі людині про його вчинки, не кажіть про це взагалі. Це суперечить принципам команди, яких усі дотримуються і є невід'ємною частиною життя кожної людини.

Будь-який коментар керівника націлений на ваш ріст

Іноді відповіді людей не відповідають нашим очікуванням на емоційному фоні. Наприклад, Руслан Юмагулов часто реагує на те, що йому показують або говорять дуже нейтрально. Але будьте впевнені, там точно немає негативу або образ, просто голова могла бути забита чимось ще і це нормально.

Жодних образ

Ми часто жартуємо одне з одним, але все без найменшого негативу. Іноді ці жарти на межі доступного. І у кожної людини свої межі. Якщо у когось ці межі були порушені і вас зачепило, не носіть це в собі. Відразу скажіть авторові, що так не потрібно і вас це зачепило. Так буде краще для вас і для оточення.

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять

Ми формуємо усі ресурси в компанії так, щоб за нами не треба було "прибирати". Це стосується і милиць в ПО, і менеджменту файлів по системі, і порядків в загальних робочих просторах.

Критикуєш - пропонуй

Завжди, коли критикуєте рішення будь-якої задачі, ви повинні бути готові запропонувати варіант краще. Якщо на тлі цього народиться дискусія, це добре. У суперечці народжується істина, а істина завжди одна. Нормально якщо хтось помилявся, головне розуміння цього у результаті.

Порядність

Якщо ми кажемо, що зробимо завдання до якогось часу, то ми намагаємось зробити його вчасно. Коли не можемо виконати домовленності до дедлайну, кажемо, що слід перенести час результату обовʼязково з поясненням причин, щоб у людини було розуміння ситуації.

Немає неважливих ресурсів або результатів

Всі ресурси компанії комбінуються в кожен новий результат з різною вагою впливу. І те, що в якомусь результаті має малу вагу, то в іншому результаті буде впливати на долю компанії. Тому ми кожен результат робимо максимально якісно (на скільки дозволяють ресурси компанії).

Всередині завжди важливіше, ніж зовні.
Ми завжди націлені на покращення продукту, його архітектуру й користь для користувачів. Інженери компанії закладають у ядро багато конкурентних переваг, які підвищують якість екосистеми, посилюючи цим маркетинг і клієнт сервіс. Тому в нас таке співвідношення інженерів та інших співробітників команди.
Ми зібрали сильну команду в якій:
70%
спеціалісти рівня Middle/Middle+
46
людей в компанії на момент виходу Beta
2/3
команди –
it-інженери

Команда, яка створила Vymex.

Руслан Юмагулов
СЕО & Product Owner
Олександр Білан
Head of Back End
Володимир Юхименко
CMO
Павло Малярчук
Head of PM
Олександр Колеснік
System Engineer
Яна Кібальніченко
Financial Manager
Олег Герасименко
CTO
Дмитро Груша
iOS Developer
Максим Глєбов
Product Designer
Андрій Вашуленко
Head of IOS
Анна Руденко
Head of Android
Дмитро Васьов
Back End Developer
Марія Петрова
Recruiter
Валерія Оклея
Office Manager
Артем Цукур
Lawyer
Ігор Шепель
Product Manager
Денис Андрущенко
Senior Android Developer
Ігор Рябуха
Head of Product Design
Дмитро Кассем
iOS Software Engineer
Олексій Сінельников
Producer
Антон Апанасевич
Operational Project Manager
Олександр Святецький
Android Developer
Дар'я Леонова
PR Strategist
Олександр Чернявський
Motion designer
Євген Мостовий
Android Developer
Дмитро Нестеренко
Product Manager
Давид Акопджанян
UX Writer
Андрій Мельніков
Product Manager
Валерія Пермякова
Front End Developer
Віталій Мошкутело
Head of QA
Дар’я Михайловська
Marketing Designer
Руслан Бобрика
SMM Manager
Федір Шевченко
Project Manager
Світлана Темоніна
Project Manager
Аліна Тетюха
Content Writer
Микита Філь
QA Engineer

Ви ще не з нами?

Якщо вам близька наша мета, цінності та вважаєте, що ваші навички та досвід допоможуть команді на цьому амбітному шляху, відправте нам своє резюме. Можливо, нам потрібні саме ви. Буде нелегко, але воно того варте.

Усі вакансії розміщені на сайті dou.ua
Android Dev.
Зараз
IV рівень
Full Stack WEB Developer
Зараз
IV рівень
Junior Manual QA Engineer
07.2022
IV рівень
Middle QA Automation Engineer
07.2022
IV рівень
Не знайшли відповідну вакансію, але хочете стати частиною нашої команди?
Заповніть форму нижче і надішліть своє резюме.

Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати PDF, Doc, Docx формат

Продовжуючи, я погоджуюся з та
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та