vCHAT: Vymex - екосистема управління результатами
vChat

Єдиний месенджер
для роботи та спілкування.

Можливість використовувати один месенджер для закриття всіх завдань здається нереальним, але це не так. vChat поєднав у собі всі важливі функції, з якими ви звикли працювати.

Абсолютно
безкоштовний месенджер
для користувачів.

Після авторизації вам уже доступний месенджер для спілкування з потенційним роботодавцем та іншими зареєстрованими користувачами. Месенджер безкоштовний і зручним тим, що всі ваші контакти, зареєстровані у Vymex, автоматично підтягнуться для спілкування, а інших важливих контактів ви завжди можете запросити приєднатися.
Груповий та персональний
Групові та особисті чати.

Обговорюйте питання в особистих чатах або створіть групові для всієї команди. Групові чати дозволяють комунікувати всій команді для вирішення важливих завдань. Учасники чатів можуть обмінюватись даними та документами, спілкуватися, створювати групові зідзвони та працювати більш продуктивно, а при заміні співробітника його не треба видаляти та додавати нового. Переписки структурної одиниці залишаються активними у всіх робочих чатах. Новий співробітник просто входить в посаду та продовжує роботу свого попередника.

Робота та спілкування
Працюй та спілкуйся в одному месенджері.

Месенджер Vymex багатофункціональний, тому його ефективно використовувати як в особистих цілях, так і в робочих. Він поєднує: групові чати, обмін файлами, високу швидкість роботи, управління контактами та швидкий перехід між чатами. Це частина функцій, яка уже дозволяє виконувати задачі швидше та ефективніше.

Безпека
Спіть спокійно, ваші чати ніхто не побачить.

Все особисте та робоче листування, файли для передавання та все, що відбувається в чатах, так само, як інші наші продукти, захищені протоколом шифрування. Всі ваші дані знаходяться у безпеці.

Робочі контакти
Робочі контакти та чати доступні за замовчуванням.

Опишившись в структурі компанії вам уже доступні робочі контакти та чати. Робочі чати зручні тим, що вся написана раніше інформація зберігається. Це закриває питання введення в курс роботи нового співробітника, адаптації та нерозуміння до кого звертатися.

Світ належить сміливим. Роби те, що інші не наважуються зробити.

Все потрібне для інноваційного менеджменту вже під рукою, залишилось тільки почати!
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та