vCHAT: Vymex - екосистема управління результатами
vChat

Спілкування в екосистемі.

Розділити особисті та корпоративні чати - краще рішення для бізнесу. Користувач системи може безкоштовно використовувати vChat одразу після реєстрації. Месенджер структурної одиниці стає доступним, як тільки користувач приєднається до структури компанії.

Результати досягаються в комунікації.

На початку шляху підприємці залучають мінімальну кількість інструментів для вирішення задач компанії. Месенджер - один з них. На цьому етапі важливо правильно структурувати дані для подальшого легкого масштабування. Месенджер структурної одиниці та vChat підвищать швидкість і логіку розподілу інформації по системі, безпеку комунікації та простоту для всіх учасників компанії.
Взаємозвʼязок зі структурою
Різниця не має бути очевидною.

Не такий важливий обʼєм функціонала, як зручність в управлінні результатами компанії. Для проєктів з великими амбіціями та цілями важливо використовувати метод комунікації, який призведе до більшої ефективності. Тут враховується здатність обробляти та структурувати великі обʼєми даних різних розмірностей з мінімальними витратами на інтеграцію месенджерів у компанію. Це реалізується за допомогою месенджера в екосистемі, який розділяє особисте від роботи.

Прискорення процесів
Зберігання та передача листування новому співробітнику.

В налаштуваннях месенджера компанії є можливість зберігати всю історію листування між структурними одиницями. При зміні співробітника вся інформація буде доступна новій людині для швидкої адаптації на робочому місці.

Захист даних
Безпека - це базова потреба.

Особисте та робоче листування, передача файлів, відео/аудіо дзвінки та активність у чатах - все це захищено протоколом шифрування від Vymex. Всі ваші дані знаходяться в безпеці.

Переваги системи
Екосистемність вилучає зайве з продукту.

Простота досягається усуненням непотрібних потреб для отримання результатів. Щоб побудувати ефективну систему комунікації в компанії вам не доведеться створювати багато облікових записів в окремих інструментах та правильно їх обʼєднувати.

Світ належить сміливим. Роби те, що інші не наважуються зробити.

Все потрібне для інноваційного менеджменту вже під рукою, залишилось тільки почати!
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та