Вартicть: Vymex - екосистема управління результатами

Вартість

Ціна для компаній за користування vHub.

Забудьте про часті проблеми підписок і безлічі ресурсів для команди. Продукти Vymex закривають базові потреби компанії з різних ракурсів по підписці в одному застосунку.

Тарифи
Рорзрахунок компанії
Кількість структурних одиниць:
до 10
Користувачів
11- 50
Користувачів
51- 100
Користувачів
101- 500
Користувачів
від 501
Користувача
Співзасновник
$1.0
$1.0
$1.0
$1.0
$1.0
1-й Рівень
$18.0
$24.0
$53.0
$92.0
$114.0
2-й Рівень
$15.0
$14.0
$13.0
$12.0
$11.0
3-й Рівень
$14.0
$14.0
$13.0
$12.0
$11.0
4-й Рівень
$14.0
$13.0
$13.0
$11.0
$9.0
* ціна вказана за одного фахівця в місяць
** безкоштовне користування Beta версією
Розрахуйте вартість підписки
$
1
На 1 рівні компанії завжди буде тільки одна структурна одиниця - СЕО. Це вершина, на якій будується структура та цілі компанії. Вартість СО змінюватиметься залежно від розміру компанії
$
1
$
1
$
1
$
1
Загальне:
CO
$0

Користувач використовує всю базу додатка Vymex безкоштовно.

Людина - це верхівка структури додатка.
Vymex - це екосистема, створена для керування результатами людини за допомогою правильного використання різних ресурсів. Зокрема, інструментів для керування бізнесом. Для користувача існує багато інструментів для досягнення особистих результатів. На цій стадії розвитку продукту - це інструменти для захищеної комунікації vChat та сервіс для пошуку роботи vRise.

Що ще треба знати про ціну.

Правильно обираючи ресурси, ви впливаєте на вірогідність результатів вашої компанії. Економія - не завжди кращий спосіб бути ефективним. Але ми знайшли можливість створити оптимальне рішення.

Широкий функціонал додатка.

В одному місці ми зібрали усі необхідні елементи для роботи: месенджер, пошук роботи та наймання співробітників, зручна структура ведення бізнесу, робочі процеси та прогнозування результатів. Кожен цей процес окремо вимагає підписки та додаткових витрат. Для компанії це незручно та дорого. Vymex спростив ці процеси, помістивши все в систему з однією підпискою.

Зручно і завжди доступно.

Vymex розробляють так, щоб у будь-якій точці світу ви могли відстежити успішність компанії або відділу, просто подивившись звіт в телефоні. Усі завдання та процеси регулюються сповіщеннями та зводяться в підсумковий екран результатів компанії. Наймайте в компанію тільки потрібних людей, все інше рахує система без привʼязки до офісу, міста і часу.

Високий рівень захисту всіх даних.

Вам не потрібна додаткова ERP система за великі гроші для безпеки даних компанії. Шифрування Vymex розроблено саме інженерами компанії. Вся ваша інформація, важливі документи та останні повідомлення робочого чату назавжди збережуться у власника та знаходяться під повним захистом. Ваші особисті контакти поза компанією також захищені та зашифровані.

Мені не потрібно дорого чи

дешево... Потрібно, щоб 

було відповідно 

до моїх 

цілей.

Все потрібне для інноваційного менеджменту вже під рукою, залишилось тільки почати!
Дякуємо за звернення!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами і обговоримо подробиці!
Назад
Зв'язок з Vymex
Заповнюйте форму нижче з описом, ми обробляємо усі звернення
Файл повинен мати розмір до 5 Мб. Мати Jpeg, Jpg, Png формат
Продовжуючи, я погоджуюся з та